اخبار فوری

دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶,Jan 22 2018

کد مطلب 4997- ۲۴ دي ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰:۴۴

رییس اداره آموزش وپرورش علامرودشت:

بدنبال سطح ارتقای آموزش و پرورش در منطقه هستیم

نشست معاونین آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی اداره آموزش و پرورش علامرودشت برگزار شد.

در این جلسه که با حضور  بخشدار،امام جمعه،مدیریت حوزه علمیه،اعضای شورای آموزش و پرورش،شهردار و شورای شهر برگزار شد ، محمد فضلی در سخنانی با ارائه گزارش مبسوطی درخصوص عملکرد آموزش و پرورش اظهار داشت: در راستای ارتقای جایگاه وسطح آموزش وپرورش درتمامی زمینه ها قدم های مؤثری برداشته شده واین حرکت باید همواره پیشرفت داشته باشد.

رئیس آموزش و پرورش علامرودشت ضمن تاکید بر مشارکت همگانی مردم و مسوولین در انجام رسالت بزرگ تعلیم و تربیت دانش آموزان بر امربرنامه ریزی درفرآیند بهبود نظام آموزشی کشور تاکید نموده و خواستار استمرار حرکت هدفمند و مشارکت جو با حضور همه معلمان در ارتقای شاخص های کمی و کیفی در سطح مدارس منطقه شد.

وی ضمن بیان مولفه های تاثیرگذار و مهم دلسوزی،انگیزه مناسب،کار عالمانه،برنامه ریزی و آینده نگری و کار تیمی و مشارکتی در امر آموزش تصریح کرد: به کمک همه فرهنگیان ودوستداران تعلیم وتربیت نیاز داریم تا زمینه برای ارتقای نظام آموزشی وپرورشی فراهم آید.

حجه الاسلام والمسلمین باقری نیا امام جمعه علامرودشت نیز در این مراسم ترویج فرهنگ دینی در دانش آموزان را زمینه ساز فرهنگ انسانیت وعقلانیت دانست ویادآور شد: وظیفه پرورش وتربیت دانش آموزان بر عهده همه نهادها از جمله آموزش وپرورش می باشد که در مقابل سایر نهادهای فرهنگی وظیفه سنگین تری دارد.
وی آموزش وپرورش را نقش برتر در توسعه آموزش وتربیت جامعه دانست.

در این جلسه همچنین مصطفی اسدی به عنوان معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش علامرودشت معرفی گردید.

اسدی در سخنانی از سه رکن قانونمندی، نظم و صداقت به عنوان عناصر پیش برنده امور یاد کرد وخاطر نشان ساخت:اجرای برنامه ها بیش از پیش نیاز همگانی را می طلبد و دراین راستا از همه مدیران مدارس و کارشناسان حوزه های مختلف اداره درخواست همکاری می نمایم.

پاسخ به نظر

نظرات شما:

آخرین خبر
آرشیو
تبلیغات

لامرد ما