اخبار فوری

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶,Dec 12 2017

کد مطلب 4839- ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶:۰۷

مدیر کمیته امداد اشکنان خبر داد:

حمایت بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مددجویان اشکنان

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اشکنان گفت: بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات از مددجویان تحت حمایت امداد اشکنان حمایت می‌کنند.

جعفر باهوش با اعلام این خبر اظهار داشت: در سال جاری بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان از تسهیلات بانکی جهت ایجاد اشتغال به مددجویان تحت حمایت این نهاد در اشکنان پرداخت‌شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) اشکنان افزود: با توجه به رسالت نهاد مقدس کمیته امداد برای ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت، همه مددجویانی که برای دریافت تسهیلات به این نهاد در اشکنان مراجعه کرده بودند به شعبه‌های مستقر در این بخش معرفی‌شده‌اند که توانسته‌اند تسهیلات لازم را دریافت کنند.

وی گفت: میزان تسهیلات پرداخت‌شده به مددجویان تحت حمایت این نهاد، بر اساس نوع اشتغال آن‌ها بوده که بیشتر ثبت‌نام کنندگان از تسهیلات 20 میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد استفاده کرده‌اند که امیدواریم با توجه به استقبال خوب مددجویان، تسهیلات بیشتری از سوی اداره کل امداد امام فارس برای مددجویان تحت حمایت در اشکنان پیش‌بینی شود.

باهوش از مدیران عامل بانک‌های ملی و صادرت اشکنان که بیشترین حمایت و همکاری را برای سرعت در پرداخت تسهیلات به مددجویان تحت حمایت این نهاد داشته‌اند تقدیر کرد.

پاسخ به نظر

نظرات شما:

آخرین خبر
آرشیو
تبلیغات

لامرد ما