اخبار فوری

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶,Dec 12 2017

کد مطلب 4837- ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱:۳۷:۱۸

در شهرک‌های صنعتی لامرد و مهر؛

تخفیف‌ویژه خرید زمین به سرمایه‌گذاران

مدیر شهرک‌های صنعتی لامرد و مُهر از تخفیف ویژه ۸۰ و ۹۰ درصدی بهای زمین به سرمایه‌گذاران طرح‌های تولیدی در شهرک صنعتی مُهر و شهرک صنعتی انرژی‌بر لامرد خبر داد.

عبدالحسین‌ جعفرزاده مدیر شهرک‌های صنعتی لامرد و مُهر در ین خصوص گفت: پیگیری‌هایی برای رفع موانع سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی لامرد و مهر در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال صورت گرفته و تخفیف‌هایی برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی انرژی بر لامرد و شهرک صنعتی مهر توسط شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اعمال شده است.
وی افزود: سرمایه‌گذاران با اعمال این تخفیف در شهرک صنعتی مهر تنها ۲۰ درصد بهای هر متر مربع زمین به ارزش ۲۶۲ هزار و ۵۰۰ ریال و در شهرک صنعتی انرژی بر لامرد ۱۰ درصد بهای هر متر مربع زمین به ارزش ۲۱۰ هزار ریال را می‌پردازند.


جعفرزاده اظهار کرد: این تخفیف پس از تکمیل و بهره برداری به ازای ایجاد اشتغال و براساس جواز تاسیس ارائه شده اعمال می‌شود و از دیگر مزایای این طرح تشویقی؛ کاهش پرداخت نقدی بهای زمین از ۱۵ درصد به پنج درصد و افزایش مدت اقساط از ۳۶ ماه به ۴۸ ماه است. 
وی با اشاره به اینکه مهلت استفاده از این تخفیف تا پایان امسال است، گفت: براساس این طرح تشویقی، سرمایه‌گذار تنها پنج درصد مبلغ بهای زمین را به صورت نقد و مابقی را به صورت اقساط ۴۸ ماه (هرسه ماه یک قسط) پرداخت می‌کند. 


مدیر شهرک‌های صنعتی لامرد و مهر در ادامه افزود: شهرک صنعتی انرژی بر لامرد با مساحت بیش از یک هزار و ۸۳ هکتار در مجاور منطقه ویژه اقتصادی لامرد از وسیع‌ترین شهرک‌های صنعتی استان فارس محسوب می‌شود که از افق مناسبی برای استقرار و فعالیت صنایع نفت و گاز و پتروشیمی برخوردار است.
جعفرزاده با بیان اینکه شهرک صنعتی انرژی بر لامرد ظرفیت استقرار ۴۰۰ واحد صنعتی با پیش‌بینی اشتغال‌زایی ۲۰ هزار نفر را دارد، گفت: شهرک‌صنعتی انرژی‌بر لامرد با زون بندی‌های مختلف و زیرساخت‌هایی از جمله شبکه داخلی آب و برق در این شهرک صنعتی برای سرمایه گذاری فراهم شده است.


شهرک صنعتی مُهر با ظرفیت استقرار ۲۵۰ واحد صنعتی و اشتغالزایی بیش از ۵۰۰۰ نفر هم اکنون دارای امکاناتی از جمله آب برق، گاز و جاده آسفالت برخوردار است و در فاصله پنج کیلومتری مرکز شهرستان واقع است.
تمامی متقاضیان و سرمایه گذاران می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و شرایط واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی لامرد و مهر در ساعت اداری با شماره همراه ۰۹۱۷۷۸۱۶۸۰۸ تماس بگیرند.

پاسخ به نظر

نظرات شما:

آخرین خبر
آرشیو
تبلیغات

لامرد ما