اخبار فوری

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶,Dec 12 2017

کد مطلب 4831- ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲:۴۱

فرماندار لامرد:

رسانه‌های لامرد نقص‌ها را به گوش مسوُولان برسانند

فرماندار لامرد بابیان اینکه رسانه‌ها قشری هستند که کم‌ترین بهره می‌برند اما بیشترین هجمه علیه آنان است گفت: رسانه‌های لامرد نقص‌ها را به گوش مسوُولان برسانند.

محمد اسدالهی صبح امروز در نشست با خبرنگاران که به‌منظور آشنایی بیشتر با فعالیت اصحاب رسانه در فرمانداری لامرد برگزار شد اظهار داشت: قلمتان واقعاً خوب می‌نویسد و خوب هشدار می‌دهد و باور کنید مواردی که مطرح‌شده است می‌خواستم از شما تشکر کنم درحالی‌که برخی‌ها به من گفتند چه قدر تند نوشته‌اند اما من لذت می‌بردم.

فرماندار لامرد افزود: اگر انتقادی از مسوُولی صورت می‌گیرد بدون شک درنهایت موفقیتش برای آن مسوول رقم می‌خورد و من به مدیران لامرد گفته‌ام که بگذارید از شما انتقاد کنند.

وی بابیان اینکه از انتقاد رسانه‌ها دلگیر نمی‌شوم گفت: بنده فقط بایاس و ناامید کردن توسط رسانه‌ها دلگیر می‌شوم زیرا لامرد یک شهرستانی است که آینده آن قطعاً به دست جوانان و جامعه این شهرستان رقم می‌خورد پس باید پتانسیل‌های لامرد به‌خوبی توسط رسانه‌ها معرفی شود.

اسدالهی تصریح کرد: مردم، خیلی قانع هستند و خیلی راحت می‌شود دلشان را به دست آورد به شرطی که با مردم زندگی کنیم زیرا هم امنیت توسط خود مردم ایجاد می‌شود، اقتصاد فعال‌تر و فرهنگ هم احیا می‌شود.

نماینده عالی دولت در لامرد اضافه کرد: رسانه‌ها قشری هستند که کم‌ترین بهره می‌برند اما بیشترین هجمه علیه آنان است و باید رسانه‌ها نقص‌ها را به گوش مسوُولان برسانند اما آبرو اشخاص نیز توسط رسانه ها حفظ شود و تلاش می‌کنم که جلسات منظم با اصحاب رسانه داشته باشم و حتماً احترام اصحاب رسانه حفظ شود.

وی بابیان اینکه بنده با همه نشست خواهم داشت ادامه داد: کمیسیون بانوان لامرد فعال‌تر خواهد شد و با دانشجویان نشست خواهم داشت و اخلاقم این است که مشاوره پذیر هستم و خوب نصیحت می‌کنم و از خرد جمعی به‌صورت بالقوه استفاده می‌کنم زیرا ما همه یک هدف‌داریم و آن نیز شکوفا شدن شهرستان لامرد است.

فرماندار لامرد خاطرنشان کرد: باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم و قرار نیست که یک گرایش کامل  بایکوت شود و از یک گرایش کاملاً استفاده کنیم بلکه باید برای فکر مدیریتی از همه استفاده کنیم و از پتانسیل همه جناح‌ها استفاده می‌کنم زیرا فقط برای مردم است.

پاسخ به نظر

نظرات شما:

آخرین خبر
آرشیو
تبلیغات

لامرد ما