اخبار فوری

دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶,Jan 22 2018

کد مطلب 3624- ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵:۱۷

به دنبال انتشار میثاق نامه جعلی، لامـــــرود افشا می کند(1)؛

فایل صوتی عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان لامرد و مهر/ مردم به دروغگویان رای نمی دهند

چند روز قبل، عبدالرضا مرادی یکی از اعضای اصلی شورای مشورتی اصلاح طلبان لامرد و مهر در مصاحبه با یکی از خبرنگاران که فایل صوتی آن در اختیار پایگاه خبری لامرود قرار گرفته، پیرامون این میثاق نامه مطالبی را اشاره می کند که نشان از تناقض آشکار میان متن اصلی و متن منتشر یافته جعلی توسط ستاد سیدمحسن علوی دارد.

لامـــــرود - این پایگاه خبری تحلیلی فایل صوتی را در اختیار دارد که نشان می دهد میثاق نامه ای که از سوی ستاد انتخاباتی سید محسن علوی کاندیدای مورد حمایت شورای مشورتی اصلاح طلبان لامرد و مهر در نشریه رویداد اقتصادی در تیراژ انبوه منتشر یافته، بصورت کامل جعلی است.


پس از امضای میثاق نامه توسط سید محسن علوی و محرمانه خواندن این میثاق نامه، گزارش ها و اخبار و نقطه نظرات متفاوتی پیرامون این میثاق نامه در فضای مجازی منتشر یافت که پس از فشار های بسیار زیادِ افکار عمومی و مبدّل شدن افشای میثاق نامه شورای مشورتی به یک مطالبه عمومی، شب گذشته متن اسکن شده ای در روزنامه رویداد اقتصادی به امضای سید محسن علوی انتشار یافته است که بررسی ها نشان می دهد این متن کاملا جعلی است.


هرچند دلایل متعددی برای اثبات جعلی بودن این میثاق نامه در اختیار است، اما در ذیل تنها به یکی از این موارد اشاره می شود. 


چند روز قبل، عبدالرضا مرادی یکی از اعضای اصلی شورای مشورتی اصلاح طلبان لامرد و مهر در مصاحبه با یکی از خبرنگاران که فایل صوتی آن در اختیار پایگاه خبری لامرود قرار گرفته، پیرامون این میثاق نامه مطالبی را اشاره می کند که نشان از تناقض آشکار میان متن اصلی و متن منتشر یافته جعلی توسط ستاد سیدمحسن علوی دارد. 


این عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان در ابتدای مصاحبه خود با بیان اینکه بنده میثاق نامه شورای مشورتی را هم خوانده ام، هم شنیده ام، هم دیده ام، هم حضور داشتم و هم امضاء کرده ام، تاکید می کند: بنده خودم عضو این شورا هستم و اتفاقا از اعضای هسته مرکزی شورای اصلاح طلبان هستم و هنگام تنظیم این میثاق نامه حضور داشتم و بعد هم میثاق نامه را در جمع خوانده اند.


مرادی در خصوص بندهایی که در این میثاق نامه آمده اشاره می کند: یکی از موارد قید شده، بحث الحاق استان فارس به خلیج فارس است که در این میثاق نامه مطرح شده است که الحاق باید با توجه به وضعیت روستاهای الحاقی و اینکه روبروی کدام شهرستان هستند، انجام پذیرد؟ یعنی عدالت رعایت شود، و اگر واقعا این روستاها مقابل شهرستان مهر هستند، باید جزو شهرستان مهر شوند و شهرستان مهر نقطه اتصال فارس به دریا شود و ساحلی شود.


مرادی در حالی به عنوان یکی از تهیه کنندگان و امضاء کنندگان این میثاق نامه بر درج موضوع الحاق فارس به دریا تاکید می کند که در میثاق نامه جعلی منتشر شده توسط ستاد سید محسن علوی هیچ اثری از این بند به چشم نمی خورد.


وی در بخش دیگری از مصاحبه خود در پاسخ به این سوال که چرا در میثاق نامه شورای مشورتی آمده است که گله دار و اسیر حق ارتقاء به شهرستان شدن ندارند، گفت: این موضوع صحت ندارد و در حوزه تقسیمات کشوری دراین میثاق نامه آمده است که منعی برای ارتقای هیچ یک از نقاط وجود ندارد.


هرچند لامرود شواهدی دیگری نیز در اختیار دارد که نشان می دهد منع ایجاد شهرستان جدیدی در شهرستان مهر به صراحت در این میثاق نامه لحاظ شده است، اما در هر صورت حتی بر فرض صحت گفته عبدالرضا مرادی، باز هم شاهدیم که هیچ بندی در راستای امکان ارتقاء سیاسی مناطق مختلف شهرستانهای لامرد و مهر در میثاق نامه ی منتشر شده توسط ستاد سید محسن علوی درج نشده است که نشان آشکار دیگری از جعلی بودن این میثاق نامه است. 

 

برای دریافت فایل صوتی اینجا را کلیک کنید

 

پاسخ به نظر

نظرات شما:

آخرین خبر
آرشیو
تبلیغات

لامرد ما