اخبار فوری

دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶,Jan 22 2018

کد مطلب 3309- ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۴:۱۳

شاهکارهای شهردار لامرد؛

حیف و میل پول مردم ادامه دارد + تصاویر

دیواره ی رودخانه رحمت در شمال بلوار معلم که کاملا بر اساس اعلام کارشناسان و مهندسین به صورت غیرفنی و غیر مهندسی و با بلوک سیمانی دیوار چینی شده بود، در دقایق اولیه بارندگی شدید دو هفته قبل که منجر به راه افتادن سیل شد، به صورت کامل تخریب شده.

لامــــرود - در حالی که هنوز مدت کوتاهی از وارد شدن خسارات چند ده میلیونی به شهرداری لامرد در نتیجه آسفالت غیرفنی و مهندسی بلوار جمهوری اسلامی که منجر به جمع آوری آسفالت های ریخته شده گردید و یا گودال های بوجود آمده در قسمت های تازه آسفالت شده ی این بلوار نمی گذرد، بازهم شهروندان لامرد شاهد بر باد رفتن عوارض پرداختی خود به شهرداری در سایه سیاسی کاری ها، سو مدیریت ها و عدم نظارت بودند.

حیف و میل پول مردم - شهرداری لامرد

دیواره ی رودخانه رحمت در شمال بلوار معلم که کاملا بر اساس اعلام کارشناسان و مهندسین به صورت غیرفنی و غیر مهندسی و با بلوک سیمانی دیوار چینی شده بود، در دقایق اولیه بارندگی شدید دو هفته قبل که منجر به راه افتادن سیل شد، به صورت کامل تخریب شده و این امر یکی از عوامل بروز وارد شدن خسارت و تخریب واحد های مسکونی جنوب شرقی این رودخانه گردید و بازهم خسارت میلیونی به شهرداری.

 

 اما ظاهرا پایانی بر سریال این گونه کارهای غیرفنی نیست.

 

 شهروندان لامردی باردیگر در روز چهارشنبه گذشته ناباورانه شاهد یکی دیگر از این کارهای عجیب و غریب در باند جنوبی بلوار معلم بودند.

 

باند جنوبی این بلوار که قسمتی از آن در محدوده روبروی گلزار شهدای لامرد، آسفالت آن توسط شهرداری لامرد برداشته شده و قیر پاشی شده بود، بر اثر عدم اقدام به موقع در عملیات آسفالت و به درازا کشیدن قریب به دو هفته ای آن، علیرغم تذکرات و اخطارهای ستاد مدیرت بحران شهرستان، بر اثر بارندگی و سیل اخیر، به صورت کامل تخریب گردید.

 

حیف و میل پول مردم - شهرداری لامرد

 

اما قسمت  دوم این بلوار در محدوده واحدهای تجاری جنوب این بلوار تا روبروی خیابان کوثر که علیرغم رطوبت بسیار بالا ناشی از بارش 80 میلی متری باران و راه افتادن سیل در این بلوار بود، بخشی از آن توسط شهرداری با دستپاچگی و عجله تمام به صورت کاملا غیر فنی آسفالت گردید که البته نیمه کاره رها گردید و آسفالت های ریخته شده نیز در اول صبح روز چهارشنبه 18 آبان ماه توسط یک دستگاه گردیدر شهرداری لامرد جمع آوری شد.

 

حیف و میل پول مردم - شهرداری لامرد

حیف و میل پول مردم - شهرداری لامرد

 

شاهکار دیگر، خیابان شاه حسن در غرب بلوار شهید انصاری هم علیرغم رطوبت بسیار بالا، توسط شهرداری قیرپاشی گردید که به علت رطوبت و عدم نفوذ قیر در زمین بلافاصله عملیات آسفالت آن توسط شهرداری شروع شد که قسمت اعظم قیرپاشیده شده در هنگام آسفالت و بر اثر عبور چرخ های کامیون ها حاوی آسفالت یا دستگاه فینیشر به صورت کامل از زمین کنده شده است.

 

حیف و میل پول مردم - شهرداری لامرد

حال با این وضعیت معلوم نیست که عمر آسفالت این خیابان که هزینه چند ده میلیونی صرف آن می شود، چه مدت خواهد بود و آیا همانند آسفالت بلوار جمهوری اسلامی، کمتر از یک یا دو ماه کنده خواهد شد؟

پاسخ به نظر

نظرات شما:

آخرین خبر
آرشیو
تبلیغات

لامرد ما