اخبار فوری

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶,Jan 23 2018

درباره ما

به نام خدا

نقشه راه ما

 

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، ضرورت تأمین حق همگان برای دسترسی آزادانه به اطلاعات و اخبار در مورد رویدادها و وقایع موجب شده که جایگاه برجسته ای برای رسانه های ارتباط جمعی به ویژه در عرصه فضای مجازی بوجود آید. همان گونه که مردم عزیزمان می دانند، مدت مدیدی است که از راه اندازی و فعالیت پایگاه خبری تحلیلی لامرود در فضای سایبری در حوزه خبر و اطلاع رسانی می گذرد.

 

در این برهه از زمان که میهن اسلامی صفحاتی شکوهمند از تاریخ ایرانی اسلامی خویش را رقم می زند و دو بال آزادی و اندیشه را جهت پروازی بلند در سپهر شکوفایی فرهنگ و تمدن گشوده و تجهیز می کند، فرزندان اندیشه و خردورزی این ملت در پیشگاه تاریخ به آزمونی سخت فراخوان شده اند.

 

این پایگاه خبری تحلیلی که ماحصل تلاش عده ای از جوانان انقلابی و دانشگاهی لامرد و همچنین اعتماد مردم عزیزمان می باشد، از ابتدای شروع فعالیت خود تاکنون، همواره با اتکاء بر فرامین زندگی ساز دین مبین اسلام، با پایبندی به مبانی و اصول نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه اصل مترقّی ولایت فقیه و با تمسّک به قوانین موضوعه کشور بر این منظور بوده است که بتواند تصویری گویا ،صریح، شفاف و منطبق بر واقعیت نسبت به رویدادها و وقایع در همه شئون و عرصه ها، در اذهان مردم عزیزمان ترسیم نماید و با نگاهی همه جانبه به اوضاع و احوال به بیان و انعکاس مسائل موجود در شهرستان عزیزمان لامرد بپردازد.

 

ذکر این نکته بسیار حائز اهمیّت است که دست اندرکاران لامرود در تمام مدت فعالیت خود به منظور ایفای رسالت حرفه ای و صنفی خود در عرصه خبر و اطلاع رسانی، این پایگاه خبری تحلیلی را تریبون و بلندگوی هیچ گروه و جریان سیاسی قرار نداده اند و باید اذعان نمود که مسئولیت اجتماعی و حرفه ای لامرود ایجاب می کند فارغ از نگرش های سیاسی و جناحی موجود در شهرستان، به بررسی و تجزیه و تحلیل اوضاع و احوال شهرستان و محیط پیرامونی در همه عرصه ها بپردازد.

 

در این راستا باید تأکید کرد که پایگاه خبری تحلیلی لامرود منافع هیچ جریان سیاسی و جناحی را خط قرمز خود نمی داند و با تکیه بر شرافت و وجدان اخلاقی و حرفه ای خود، با هیچ گروه و جریان سیاسی، عقد اخوّت و برادری منعقد نکرده است و همگان مطمئن باشند که لامرود خاستگاه و قلّه پرتاب هیچ جریان سیاسی نبوده و نخواهد بود.

 

و در این مسیر حسّاس و خطیر، تنها خط قرمز خود را احکام و موازین انسان ساز اسلام ناب محمدی مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقررات کشور و منافع عمومی منطقه و مردم عزیزمان می داند و با استفاده از تمامی ظرفیت های رسانه ای خود، در مسیر تأمین و تحصیل منافع عمومی مردم و پیشرفت و آبادانی لامرد گام بر می دارد و در زمین و میدان هیچ گروه سیاسی بازی نمی کند و تاکنون نیز با تمسّک و توسّل به توانمندی های رسانه ای خود، تریبونی را فراهم نموده که همه اشخاص حقیقی و حقوقی که به نوعی دغدغه مند و دلسوز این شهر و دیار هستند و در قالب موازین قانونی کشور فعالیت می کنند، بتوانند پیشنهادات و نظرات مفید خود را جهت اعتلای شهرستان عزیزمان ،بیان نمایند.

 

لامرود با توجه به ماده 2 قانون مطبوعات، رسالت حرفه ای خود را تنویر افکار عمومی، حرکت در مسیر اهداف نظام جمهوری اسلامی، مبارزه با فرهنگ استعماری و ترویج فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی و توسعه و پیشرفت لامرد عزیزمان می داند. از طرفی دیگر لامرود همواره اخلاق رسانه ای را تلاقی و نقطه عطف اقدامات خود قرار داده و در همین راستا این پایگاه خبری به تبعیت از اصول اخلاقی دین اسلام و قوانین موضوعه کشور، همواره رسالت حرفه ای و اخلاقی خود می داند که تمامی اخبار و اطلاعات خروجی این پایگاه خبری تحلیلی، کوچکترین خدشه و آسیبی به حیثیت و شخصیت حقیقی و حقوقی افراد وارد ننماید.

 

من حیث المجموع باید گفت که لامرود نقشه راه رسانه ای خود را منطبق بر مسیر توسعه و پیشرفت لامرد تنظیم نموده و تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در درون خود را در خدمت تعالی و آبادانی لامرد عزیزمان قرار داده است. و همچنین لامرود وحدت و همدلی میان مردم و جریانات سیاسی (آن دسته از جریانات سیاسی که همسو با منافع لامرد و در قالب قانون فعالیت می کنند مد نظر است) را شاه کلید توسعه و پیشرفت لامرد می داند و لذا در راستای این نگاه راهبردی و رسانه ای و با تکیه بر ماده 3 قانون مطبوعات ،در اینجا فرصت را مغتنم می شمارد و صادقانه و خاضعانه خطاب به همه مسئولان ،صاحب نظران و اشخاص حقیقی و حقوقی که هدف و دغدغه اصلی آنها پیشرفت و توسعه همه جانبه لامرد عزیزمان می باشد ،عرض می نماید که این پایگاه خبری تحلیلی با روی گشاده و با رعایت موازین حقوقی و قانونی، آماده انعکاس و انتشار دیدگاهها، مطالب و نگرش های آنها در این مسیر می باشد. و در پایان از همه مسئولین دلسوزمان و همچنین مردم عزیزمان که در واقع سرمایه های اصلی و حقیقی ما هستند، کمال تشکر و قدردانی را داریم.

 

ارتباط با لامرود

مدیر مسئول: سعید رضایی

09217984140

09179823054

Lamrood@yahoo.com

 

 

 

آخرین خبر
آرشیو
تبلیغات

لامرد ما